blog-bg

Responsywność – z czym właściwie to się je? 

W ostatnim czasie dosyć sporo mówi się o RWD, innymi słowy responsywności stron www. Część właścicieli stron do końca nie wie czym charakteryzuje się responsywna strona internetowa oraz jakie są plusy i minusy jej posiadania. Dlatego też w tym wpisie postanowiliśmy opisać podstawowe z tym związane kwestie.

Czytaj więcej

7 porad, które ułatwią Ci współpracę z agencją SEO

Jeżeli korzystasz/korzystałeś z usług SEO, na pewno zdajesz sobie sprawę jak dynamicznie i burzliwie zmieniała się ostatnimi czasy owa branża. W obliczu udoskonalania algorytmów Google mających na celu zarówno zabezpieczenie przed niskiej jakości stronami w wynikach, jak i promowania trafnych i wartościowych dla użytkownika treści, niekiedy trudno nadążyć za zmianami.

Czytaj więcej

Łatwa i kreatywna captcha?

Captcha to powszechnie stosowane zabezpieczenie na stronach internetowych, mające na celu zablokowanie robotom przesłanie formularza na stronie www. Często captchę wykorzystuje się, aby uniknąć spamu na blogach, forach internetowych, blokując próby rejestracji lub logowania przez automaty, czy też masowego zbierania danych (np. CEIDG, inne wyszukiwarki).

Czytaj więcej