Aplikacja Inspiracje produktowe

Krótki opis

Oznaczaj produkty ze swojego sklepu na inspiracyjnych zdjęciach – aranżacjach, look bookach i umieszczaj je w dowolnym miejscu, np. karcie produktu, blogu, stronie informacyjnej.

Cena aplikacji: 39 zł netto / miesiąc

Jak działa?

Aplikacja umożliwia wyświetlenie użytkownikom – w dowolnym miejscu w sklepie – inspirujących zdjęć wraz z oznaczeniami produktów, które się na nich znajdują. Posiada intuicyjny edytor, dzięki któremu w prosty sposób oznaczymy jakie produkty znajdują się na zdjęciu.

W panelu możesz:

  • tworzyć nielimitowaną liczbę zdjęć z oznaczonymi produktami
  • edytować i zarządzać produktami na zdjęciach

Aplikację można użyć między innymi aby lepiej pokazać:

  • zestawy produktów
  • kolekcje produktów (np. w sklepach meblowych)
  • lookbooki (popularne w sklepach odzieżowych)
  • aranżacje
Aplikacja nie posiada możliwości ustawienia wyglądu bezpośrednio z panelu, ale wystarczy prosty kod stylów CSS aby dopasować ją do swojego sklepu.

Jak korzystać z aplikacji?

1. Dodaj zdjęcie do sklepu

Aplikacja bazuje na zdjęciach, które są dodane do sklepu, także najpierw należy dodać wybrane zdjęcie do sklepu, następnie skopiować jego link i wkleić do aplikacji.

2. Otaguj zdjęcie produktami

Kolejny krok to kliknięcie na wybrane miejsce na zdjęciu, i wyszukiwanie po nazwie produktu, który ma być przypięty do tego miejsca.

Nowość: od teraz nie musisz tagować produktu, możesz dodać po prostu dowolny tekst, więcej przeczytasz w poście Dowolny tekst w aplikacji Inspiracje produktowe.

3. Wstaw inspirację na sklep

Następnie wystarczy, że skopiujesz wygenerowany przez aplikację kod i wstawisz go w miejscu, w którym chcesz pokazać zdjęcie z produktami!

Pamiętaj, że tzw. shortcode możesz wstawić w dowolne miejsce w sklepie - opis kategorii, produktu, blog, stronę informacyjną a nawet widget.

Przykłady działania w sklepach

przykład działania aplikacji w sklepie meblemagnat.pl, zobacz: kolekcje mebli Meble Magnat

Przydatne linki

Kalendarz adwentowy na sklepie Shoper

Zobacz naszą implementację kalendarza adwentowego dla friser.pl. Umila on klientom sklepu odliczanie czasu do Wigilii Bożego Narodzenia poprzez odkrywanie każdego […]

Mamezi Studio Resellerem Premium!

Miło nam poinformować, że posiadamy najwyższą możliwą certyfikację Shoper – Autoryzowanego Resellera Premium. Oznacza to, że wykazaliśmy się doświadczeniem w […]