Aplikacja Inspiracje produktowe

Krótki opis

Oznaczaj produkty ze swojego sklepu na inspiracyjnych zdjęciach – aranżacjach, look bookach i umieszczaj je w dowolnym miejscu, np. karcie produktu, blogu, stronie informacyjnej.

Cena aplikacji: 39 zł netto / miesiąc

Jak działa?

Aplikacja umożliwia wyświetlenie użytkownikom – w dowolnym miejscu w sklepie – inspirujących zdjęć wraz z oznaczeniami produktów, które się na nich znajdują. Posiada intuicyjny edytor, dzięki któremu w prosty sposób oznaczymy jakie produkty znajdują się na zdjęciu.

W panelu możesz:

  • tworzyć nielimitowaną liczbę zdjęć z oznaczonymi produktami
  • edytować i zarządzać produktami na zdjęciach

Aplikację można użyć między innymi aby lepiej pokazać:

  • zestawy produktów
  • kolekcje produktów (np. w sklepach meblowych)
  • lookbooki (popularne w sklepach odzieżowych)
  • aranżacje
Aplikacja nie posiada możliwości ustawienia wyglądu bezpośrednio z panelu, ale wystarczy prosty kod stylów CSS aby dopasować ją do swojego sklepu.

Jak korzystać z aplikacji?

1. Dodaj zdjęcie do sklepu

Aplikacja bazuje na zdjęciach, które są dodane do sklepu, także najpierw należy dodać wybrane zdjęcie do sklepu, następnie skopiować jego link i wkleić do aplikacji.

2. Otaguj zdjęcie produktami

Kolejny krok to kliknięcie na wybrane miejsce na zdjęciu, i wyszukiwanie po nazwie produktu, który ma być przypięty do tego miejsca.

3. Wstaw inspirację na sklep

Następnie wystarczy, że skopiujesz wygenerowany przez aplikację kod i wstawisz go w miejscu, w którym chcesz pokazać zdjęcie z produktami!

Pamiętaj, że tzw. shortcode możesz wstawić w dowolne miejsce w sklepie - opis kategorii, produktu, blog, stronę informacyjną a nawet widget.

Przykłady działania w sklepach

przykład działania aplikacji w sklepie meblemagnat.pl, zobacz: kolekcje mebli Meble Magnat

Przydatne linki

Dołącz do dyskusji

Aplikacja Inspiracje produktowe

Krótki opis Oznaczaj produkty ze swojego sklepu na inspiracyjnych zdjęciach – aranżacjach, look bookach i umieszczaj je w dowolnym miejscu, […]