Mamezi Studio Resellerem Premium!

Miło nam poinformować, że posiadamy najwyższą możliwą certyfikację Shoper – Autoryzowanego Resellera Premium. Oznacza to, że wykazaliśmy się doświadczeniem w realizacji rozbudowanych sklepów, ich integracji oraz tworzeniu aplikacji do Appstore.

Przez niespełna 10 lat (pierwszą licencję Shopera zakupiliśmy dla naszego klienta 20 sierpnia 2010 r.) wdrożyliśmy dziesiątki sklepów, a setkom pomagaliśmy wprowadzać modyfikacje i ulepszenia. Wszystkie z tych wdrożeń opierają się na oprogramowaniu Shoper, na którym to skupiamy wyłączną uwagę. Zebrane dzięki temu doświadczenia pozwalają nam dziś dostarczać najbardziej skomplikowane i rozbudowane sklepy zrealizowane na tej platformie.

Klasyfikacja resellerów

Dla ciekawskich – rozpiska wszystkich klasyfikacji Resellerów.

Reseller Shoper

Sprzedaje oprogramowanie i usługi Shoper.

Reseller Shoper + Developer

Sprzedaje oprogramowanie i usługi Shoper. Ponadto jest front-end i/lub back-end developerem, wdraża własne rozwiązania i integracje na bazie oprogramowania Shoper.

Reseller Shoper + Developer + App Store

Dodatkowo tworzy aplikacje dla sklepów, które dystrybuujesz za pośrednictwem Shoper App Store.

Reseller Premium

Reseller Premium realizuje zaawansowane wdrożenia, integracje i usługi dla klientów lub sprzedał co najmniej 10 sklepów Shoper.

Kalendarz adwentowy na sklepie Shoper

Zobacz naszą implementację kalendarza adwentowego dla friser.pl. Umila on klientom sklepu odliczanie czasu do Wigilii Bożego Narodzenia poprzez odkrywanie każdego […]

Mamezi Studio Resellerem Premium!

Miło nam poinformować, że posiadamy najwyższą możliwą certyfikację Shoper – Autoryzowanego Resellera Premium. Oznacza to, że wykazaliśmy się doświadczeniem w […]