Mamezi Studio Resellerem Premium!

Miło nam poinformować, że posiadamy najwyższą możliwą certyfikację Shoper – Autoryzowanego Resellera Premium. Oznacza to, że wykazaliśmy się doświadczeniem w realizacji rozbudowanych sklepów, ich integracji oraz tworzeniu aplikacji do Appstore.

Przez niespełna 10 lat (pierwszą licencję Shopera zakupiliśmy dla naszego klienta 20 sierpnia 2010 r.) wdrożyliśmy dziesiątki sklepów, a setkom pomagaliśmy wprowadzać modyfikacje i ulepszenia. Wszystkie z tych wdrożeń opierają się na oprogramowaniu Shoper, na którym to skupiamy wyłączną uwagę. Zebrane dzięki temu doświadczenia pozwalają nam dziś dostarczać najbardziej skomplikowane i rozbudowane sklepy zrealizowane na tej platformie.

Klasyfikacja resellerów

Dla ciekawskich – rozpiska wszystkich klasyfikacji Resellerów.

Reseller Shoper

Sprzedaje oprogramowanie i usługi Shoper.

Reseller Shoper + Developer

Sprzedaje oprogramowanie i usługi Shoper. Ponadto jest front-end i/lub back-end developerem, wdraża własne rozwiązania i integracje na bazie oprogramowania Shoper.

Reseller Shoper + Developer + App Store

Dodatkowo tworzy aplikacje dla sklepów, które dystrybuujesz za pośrednictwem Shoper App Store.

Reseller Premium

Reseller Premium realizuje zaawansowane wdrożenia, integracje i usługi dla klientów lub sprzedał co najmniej 10 sklepów Shoper.

Dołącz do dyskusji

Mamezi Studio Resellerem Premium!

Miło nam poinformować, że posiadamy najwyższą możliwą certyfikację Shoper – Autoryzowanego Resellera Premium. Oznacza to, że wykazaliśmy się doświadczeniem w […]

Aplikacja Inspiracje produktowe

Krótki opis Oznaczaj produkty ze swojego sklepu na inspiracyjnych zdjęciach – aranżacjach, look bookach i umieszczaj je w dowolnym miejscu, […]