Aplikacja X osób kupiło Y sztuk

Krótki opis

Aplikacja wyświetla na karcie produktu informację o tym ile osób kupiło jaką jego ilość, co obrazuje popularność produktu i tym samym motywuje do zakupu! Możesz zacząć wyświetlać informacje o sprzedaży od momentu instalacji aplikacji, albo przeliczyć sprzedaż od początku działania sklepu.

Cena aplikacji: 19 zł netto / miesiąc

Jak działa?

Po zainstalowaniu, aplikacja zaczyna zbierać dane o sprzedaży poszczególnych przedmiotów w sklepie. Następnie na stronach
produktów wyświetla informację o tym, ile osób kupiło ile sztuk tego produktu. Informacja pokazuje się nad ceną a pod szczegółowymi informacjami o produkcie.

[TODO screen ]

W panelu możesz:

  • włączyć lub wyłączyć aplikację
  • jednorazowo przeliczyć sprzedaż z czasu sprzed instalacji aplikacji
Aplikacja nie posiada możliwości ustawienia wyglądu bezpośrednio z panelu, ale wystarczy prosty kod stylów CSS aby dopasować ją do swojego sklepu. 

Jak korzystać?

Aplikacja w zasadzie jest bezobsługowa – po prostu instalujesz ją i zaczyna działać. Jeśli chcesz, możesz kliknąć aby przeliczyła sprzedaż (uwaga: może to potrwać nawet kilka/kilkanaście godzin – w zależności od liczby zamówień w sklepie).

Przykłady działania w sklepach


przykład działania aplikacji w sklepie multilampy.pl

przykład działania aplikacji w sklepie tenczowamuzyka.pl

Przydatne linki

Dołącz do dyskusji

Aplikacja Inspiracje produktowe

Krótki opis Oznaczaj produkty ze swojego sklepu na inspiracyjnych zdjęciach – aranżacjach, look bookach i umieszczaj je w dowolnym miejscu, […]