Aplikacja X osób kupiło Y sztuk

Krótki opis

Aplikacja wyświetla na karcie produktu informację o tym ile osób kupiło jaką jego ilość, co obrazuje popularność produktu i tym samym motywuje do zakupu! Możesz zacząć wyświetlać informacje o sprzedaży od momentu instalacji aplikacji, albo przeliczyć sprzedaż od początku działania sklepu.

Cena aplikacji: 23 zł netto / miesiąc

Jak działa?

Po zainstalowaniu, aplikacja zaczyna zbierać dane o sprzedaży poszczególnych przedmiotów w sklepie. Następnie na stronach produktów wyświetla informację o tym, ile osób kupiło ile sztuk tego produktu. Informacja pokazuje się nad ceną a pod szczegółowymi informacjami o produkcie.

przykład działania aplikacji w sklepie pokazowym mamezi.shoparena.pl wraz z modyfikacją domyślnego umiejscowienia

W panelu aplikacji możesz:

  • włączyć lub wyłączyć aplikację
  • jednorazowo przeliczyć sprzedaż z czasu sprzed instalacji aplikacji (jeśli tego nie zrobisz, to będzie ona liczona od momentu instalacji)
  • zmienić informację o tym ile osób kupiło wybrany produkt
Aplikacja nie posiada możliwości ustawienia wyglądu bezpośrednio z panelu, ale wystarczy prosty kod stylów CSS aby dopasować ją do swojego sklepu. 

Jak korzystać?

Aplikacja w zasadzie jest bezobsługowa – po prostu instalujesz ją i zaczyna działać. Jeśli chcesz, możesz kliknąć aby przeliczyła sprzedaż (uwaga: może to potrwać nawet kilka/kilkanaście godzin – w zależności od liczby zamówień w sklepie).

Przykłady działania w sklepach


przykład działania aplikacji w sklepie multilampy.pl

przykład działania aplikacji w sklepie teczowamuzyka.pl

Przydatne linki

Kalendarz adwentowy na sklepie Shoper

Zobacz naszą implementację kalendarza adwentowego dla friser.pl. Umila on klientom sklepu odliczanie czasu do Wigilii Bożego Narodzenia poprzez odkrywanie każdego […]

Mamezi Studio Resellerem Premium!

Miło nam poinformować, że posiadamy najwyższą możliwą certyfikację Shoper – Autoryzowanego Resellera Premium. Oznacza to, że wykazaliśmy się doświadczeniem w […]