Nasze aplikacje w Shoper Appstore

Boxy produktowe PRO

Rozbudowana wersja hitowej aplikacji Boxy produktowe, która umożliwia umieszczanie boxów z produktami w dowolnym miejscu w sklepie. W wersji PRO dodaliśmy m.in. obsługę wyświetlania produktów w formie slidera oraz rozszerzyliśmy możliwości wybierania produktów – teraz wstawisz także produkty z danej kategorii czy będące wynikiem wyszukiwania wpisanej frazy!

Inspiracje produktowe

Aplikacja umożliwia wyświetlenie użytkownikom – w dowolnym miejscu w sklepie – inspirujących zdjęć wraz z oznaczeniami produktów, które się na nich znajdują. Posiada intuicyjny edytor, dzięki któremu w prosty sposób oznaczymy jakie produkty znajdują się na zdjęciu.

Produkty powiązane jako warianty

Aplikacja umożliwia połączenie produktów a następnie ich prezentację na kartach produktów każdego z nich, w taki sposób, jakby te produkty były wariantami produktu. Funkcjonalność tę można wykorzystać np. do połączenia produktów o tych samych kolorach.

X osób kupiło Y produktów

Aplikacja wyświetla na karcie produktu informację o tym ile osób kupiło jaką jego ilość, co obrazuje popularność produktu i tym samym motywuje do zakupu! Możesz zacząć wyświetlać informacje o sprzedaży od momentu instalacji aplikacji, albo przeliczyć sprzedaż od początku działania sklepu.

Boxy produktowe

Podstawowa wersja aplikacji, która pozwala na zamieszczanie wybranych produktów na blogu, stronach informacyjnych lub dowolnym innym miejscu w sklepie. Aby wyświetlić produkty należy tylko skopiować w odpowiednie miejsce prosty kod wygenerowany przez aplikację.

Mailer Lite

Jeśli chcesz wysyłać mailingi w swoim sklepie, możesz użyć do tego znanego i lubianego programu do newsletterów o nazwie Mailer Lite. Nasza aplikacja, wyśle każdego nowo zapisanego subskrybenta w Twoim sklepie na Twoje konto w Mailer Lite.

Aplikacje w trakcie tworzenia

Pliki XML z produktami

Obecnie pracujemy nad generatorem plików XML z produktami, który ma służyć do integracji sklepów z popularnymi marketplace’ami, takimi jak Ceneo, Skąpiec, Domodi, Favi i wiele innych.

Każdy plik produktowy będzie można dowolnie skonfigurować, m.in. ustalając wygodnymi, masowymi filtrami, które produkty mają znaleźć się w feedzie czy określić czy warianty produktowe mają być traktowane jako osobne produkty w feedzie.

Jeśli chciałbyś zintegrować swój sklep z marketplacem, do którego nie możesz znaleźć integracji lub ta która istnieje nie spełnia Twoich oczekiwań – śmiało napisz do nas. 🙂

Dołącz do dyskusji

Aplikacja Inspiracje produktowe

Krótki opis Oznaczaj produkty ze swojego sklepu na inspiracyjnych zdjęciach – aranżacjach, look bookach i umieszczaj je w dowolnym miejscu, […]