Nasze aplikacje w Shoper Appstore

Boxy produktowe PRO

Rozbudowana wersja hitowej aplikacji Boxy produktowe, która umożliwia umieszczanie boxów z produktami w dowolnym miejscu w sklepie. W wersji PRO dodaliśmy m.in. obsługę wyświetlania produktów w formie slidera oraz rozszerzyliśmy możliwości wybierania produktów – teraz wstawisz także produkty z danej kategorii czy będące wynikiem wyszukiwania wpisanej frazy!

Inspiracje produktowe

Aplikacja umożliwia wyświetlenie użytkownikom – w dowolnym miejscu w sklepie – inspirujących zdjęć wraz z oznaczeniami produktów, które się na nich znajdują. Posiada intuicyjny edytor, dzięki któremu w prosty sposób oznaczymy jakie produkty znajdują się na zdjęciu.

Produkty powiązane jako warianty

Aplikacja umożliwia połączenie produktów a następnie ich prezentację na kartach produktów każdego z nich, w taki sposób, jakby te produkty były wariantami produktu. Funkcjonalność tę można wykorzystać np. do połączenia produktów o tych samych kolorach.

X osób kupiło Y produktów

Aplikacja wyświetla na karcie produktu informację o tym ile osób kupiło jaką jego ilość, co obrazuje popularność produktu i tym samym motywuje do zakupu! Możesz zacząć wyświetlać informacje o sprzedaży od momentu instalacji aplikacji, albo przeliczyć sprzedaż od początku działania sklepu.

Boxy produktowe

Podstawowa wersja aplikacji, która pozwala na zamieszczanie wybranych produktów na blogu, stronach informacyjnych lub dowolnym innym miejscu w sklepie. Aby wyświetlić produkty należy tylko skopiować w odpowiednie miejsce prosty kod wygenerowany przez aplikację.

Mailer Lite

Jeśli chcesz wysyłać mailingi w swoim sklepie, możesz użyć do tego znanego i lubianego programu do newsletterów o nazwie Mailer Lite. Nasza aplikacja, wyśle każdego nowo zapisanego subskrybenta w Twoim sklepie na Twoje konto w Mailer Lite.

Pliki XML z produktami

Dzięki generatorowi plików XML z produktami, będziesz mógł zintegrować sklep z popularnymi marketplace’ami, takimi jak Ceneo, Skąpiec, Domodi, Favi i wiele innych. Każdy plik produktowy można dowolnie skonfigurować, m.in. ustalając wygodnymi, masowymi filtrami, które produkty mają znaleźć się w feedzie czy określić czy warianty produktowe mają być traktowane jako osobne produkty w feedzie.

Kalendarz adwentowy na sklepie Shoper

Zobacz naszą implementację kalendarza adwentowego dla friser.pl. Umila on klientom sklepu odliczanie czasu do Wigilii Bożego Narodzenia poprzez odkrywanie każdego […]

Mamezi Studio Resellerem Premium!

Miło nam poinformować, że posiadamy najwyższą możliwą certyfikację Shoper – Autoryzowanego Resellera Premium. Oznacza to, że wykazaliśmy się doświadczeniem w […]